REZULTATET PËRFSHIJNË "shkolla verore per femije"

Kampet verore në gjermanisht - Rruga drejt univers...

Kampet verore në vendet gjermanisht-folëse ofrojnë një përvojë të veçantë për fëmijët që dëshirojnë të përmi...
26.03.2024 Lexo me shume

Europa - vendi ideal për një kamp veror për fëmijë...

Në Europë ndodhen shkollat më elitare dhe universitetet më prestigjoze të cilat ofrojnë mundësi të pafundme nga ana akademike. Për më të vegjlit,...
26.02.2024 Lexo me shume

Si është të jesh nxënës në Zvicër?

Nga 29 Janari deri më 2 shkurt, Integral organizon “Swiss Week”, e cila u dedikohet familjeve të interesuara për t’u dhënë fëmijëve të tyre mu...
19.01.2024 Lexo me shume

Kampe verore për orientim profesional

Kampet verore ndihmojnë në zhvillimin e aftësive ndërpersonale dhe i ndihmojnë fëmijët të kuptojnë se si të bashkëpunojnë me të tjer&eu...
15.01.2024 Lexo me shume

Përse një kamp veror jashtë vendit?

Pse ndodh që çdo vit gjithnjë e më shumë fëmijë, të rinj dhe studentë të rritur zgjedhin të mësojnë një gjuhë të huaj...
29.12.2023 Lexo me shume

Rregullat e vecanta të kalimit në kufi të fëmijëve...

Integral Educational Programs ofron kampe verore individuale dhe në grup në destinacione të ndryshme në varesi te kërkesave. Fëmijët që zgjedhin kampet verore i...
29.03.2023 Lexo me shume

11 arsye për të çuar fëmijën në kampe verore në An...

Europa është një kontinent relativisht i vogël, ajo ka një diversitet mahnitës historik, kulturor, natyror dhe artistik. Europa tërheq më shumë turistë...
11.05.2022 Lexo me shume

Përfitimet e një kampi veror jashtë vendit

Bazuar në përvojën dhe hulumtimin tonë, ne kemi bërë një listë me 10 avantazhet e një kampi veror: Miqësia dhe aftësitë sociale zhvillohe...
18.05.2021 Lexo me shume

5 destinacionet më të preferuara për kampe verore

Të mësuarit, eksperimentimet, pavarësia, miqësia, zhvillimi, krijimtaria, edukimi, gëzimi, përqafimi i një bote të madhe – këto janë fjalët...
12.05.2021 Lexo me shume

Zbritje deri 20% për kampet verore në Zvicër

Disa nga institucionet arsimore më prestigjioze në Zvicër do të rifillojnë organizimin e kampeve verore për fëmijë këtë verë. Këto kampe jan...
18.03.2021 Lexo me shume

6 këshilla si të planifikoni kursin e gjuhës jasht...

Nëse doni të mësoni një gjuhë të re ose të përmirësoni një gjuhë që tashmë e dini, nuk ka vend më të mirë për ta b&...
16.07.2020 Lexo me shume

6 kampet verore përgatitore më të mirë jashtë vend...

Gjatë fëmijërisë, ne mendojmë për kaq shumë profesione interesante. Disa nga ne donin të ishin profesorë, disa te tjere këngëtarë, pjese e n...
09.07.2020 Lexo me shume

Kurset verore akademike erdhën!

Academic Summer uron që si cdo verë, të mirëpresë studentët në kampet Academic Summer UK , Zvicër dhe Kanada. Pas gjithë kesaj periudhe të mbyllur n&e...
10.04.2020 Lexo me shume

20 % zbritje për kampet verore në Zvicër

Zgjedhja e një shkolle verore është një sfidë këto ditë, pasi opsionet janë të shumta. Megjithatë, Zvicra ka ofruar diçka unike kur u hapë...
21.11.2019 Lexo me shume

Mundësi unike për t’u bërë pjesë e një kampi veror...

Po! Integral ofron këtë mundësi unike për të gjithë ata të cilët dëshirojnë një eksperiencë amerikane në Europë. Kampi veror Gold...
14.02.2018 Lexo me shume

Super ofertë në Javën e Arsimimit Zvicerian në dat...

Super ofertë në Javën e Arsimimit Zvicerian në datat 15 – 19 janar! 20 % zbritje në 11 programe verore në shkollat më të mira zviceriane !   Në...
08.01.2018 Lexo me shume

Mundësia e fundit për aplikime në shkolla të mesme...

Takim me përfaqësues të zyrës së Integralit. Të martën, më datë 18.07.2017, ju mirëpresim në zyrën tonë, nga ora 9:00 deri në or&e...
10.08.2017 Lexo me shume

Minutat e fundit per rezervime!

Minutat e fundit per rezervimet ne kampet verore!   LAST MINUTE BOOKINGS!   Jeni akoma duke menduar per nje kamp veror per femijen tuaj? Keni edhe nje mundesi te fundit ne destinacione...
10.08.2017 Lexo me shume

Rregjistrimet e para perfitojne 5% ulje - Kampe Ve...

Në Integral kanë filluar rregjistrimet për kampet verore për verën që po vjen. Dhe këtë vit Integral vjen përsëri me një ulje për rregjistri...
10.08.2017 Lexo me shume

Super ofertë për kampet verore ne UK

Për të gjitha rregjistrimet në Earlcliffe, shkolla ofron 20 % ulje.   Për të gjithë ata që kanë vendosur tani për një kamp veror Shkolla ka dy...
10.08.2017 Lexo me shume

Broshura e re Summer Programs

Te dashur miq! Tashme ne website-n e Integralit mund te gjeni broshuren e perditesuar me kampet e reja si dhe cmimet perkatese per 2016.   Ketu do te gjeni linkun per te shkarkuar broshuren:...
10.08.2017 Lexo me shume

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message