REZULTATET PËRFSHIJNË "kampe verore ne gjermani"

11 arsye për të çuar fëmijën në kampe verore në An...

Europa është një kontinent relativisht i vogël, ajo ka një diversitet mahnitës historik, kulturor, natyror dhe artistik. Europa tërheq më shumë turistë...
11.05.2022 Lexo me shume

Mundësia e fundit për aplikime në shkolla të mesme...

Takim me përfaqësues të zyrës së Integralit. Të martën, më datë 18.07.2017, ju mirëpresim në zyrën tonë, nga ora 9:00 deri në or&e...
10.08.2017 Lexo me shume

Broshura e re Summer Programs

Te dashur miq! Tashme ne website-n e Integralit mund te gjeni broshuren e perditesuar me kampet e reja si dhe cmimet perkatese per 2016.   Ketu do te gjeni linkun per te shkarkuar broshuren:...
10.08.2017 Lexo me shume

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message