REZULTATET PËRFSHIJNË "kampe verore ne angli"

Përse një kamp veror jashtë vendit?

Ne jemi të vetëdijshëm se po kalojmë një periudhë pasigurie dhe hezitimi për të udhëtuar dhe studiuar jashtë vendit, veçanërisht kur b&eum...
17.04.2020 Lexo me shume

Kurset verore akademike erdhën!

Academic Summer uron që si cdo verë, të mirëpresë studentët në kampet Academic Summer UK , Zvicër dhe Kanada. Pas gjithë kesaj periudhe të mbyllur n&e...
10.04.2020 Lexo me shume

Rezervoni kampin tuaj veror në "Kopshtin e Anglisë...

Earlscliffe ofron programe përgatitore akademike për djem dhe vajza të moshës nga 8 deri në 17 vjeç. Shkolla ndodhet në Folkestone, në qarkun Kent, në &l...
14.05.2019 Lexo me shume

Fitoni një kamp veror falas në Londër!

Dëshironi të kaloni 1 javë të paharrueshme në një kamp veror në Londër? “Integral” dhe Academic Summer ju japin këtë mundësi unike&nb...
30.04.2019 Lexo me shume

Shpallet fituesi i konkursit "Fitoni një kamp vero...

Të dashur miq të Integral! Më në fund erdhi momenti i shumëpritur i shpalljes së fituesit të konkursit “Fitoni një kamp veror FALAS në Angli”!...
11.08.2017 Lexo me shume

Oferta në grup nga Bradfield College - edhe pak ve...

Ofertë në grup nga Bradfield College!   Vendet e lira janë duke u ezauruar! Nxitoni të regjistroheni për tu bërë pjesë e Ofertës në grup nga B...
10.08.2017 Lexo me shume

Grupi i dyte per kampet verore ne Angli

OFERTË NË GRUP! Academic Summer në Sidcot   Përjetoni eksperiencën më të bukur të jetës tuaj! Argëtohuni duke mësuar! Grupi udhëton...
10.08.2017 Lexo me shume

Njihuni me fituesen e Konkursit “Fitoni një kamp v...

“Njihuni me fituesen e Konkursit “Fitoni një kamp veror FALAS ne Angli”! Ajo quhet Oriola Biba, nxënëse e vitit të dytë në Shkollën “Lezha A...
10.08.2017 Lexo me shume

Mundësia e fundit për aplikime në shkolla të mesme...

Takim me përfaqësues të zyrës së Integralit. Të martën, më datë 18.07.2017, ju mirëpresim në zyrën tonë, nga ora 9:00 deri në or&e...
10.08.2017 Lexo me shume

Prezantojme oferten per grupe per kete vere ne UK

Gjatë verës së nxehtë Integral ju fton të dergoni fëmijen tuaj në një kamp veror në UK aty ata mesojnë gjuhën angleze dhe argëtohe...
10.08.2017 Lexo me shume

Rregjistrimet e para perfitojne 5% ulje - Kampe Ve...

Në Integral kanë filluar rregjistrimet për kampet verore për verën që po vjen. Dhe këtë vit Integral vjen përsëri me një ulje për rregjistri...
10.08.2017 Lexo me shume

Super ofertë për kampet verore ne UK

Për të gjitha rregjistrimet në Earlcliffe, shkolla ofron 20 % ulje.   Për të gjithë ata që kanë vendosur tani për një kamp veror Shkolla ka dy...
10.08.2017 Lexo me shume

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message