KAMPE VERORE NË BELGJIKË

Arkitektura e bukur e Belgjikës

Arkitektura e bukur e Belgjikës, kështjellat gotike dhe peizazhi piktoresk tërheqin mysafirë nga e gjithë bota. Vendi ka diçka për të ofruar për të gjitha shijet, nga qytetet kozmopolite si Brukseli dhe Antwerp, te qytetet e vogla simpatike, vendpushimet bregdetare, kuzhinën e pasur dhe çokollatën e shijshme. E ndarë në tre rajone kryesore me gjuhën e tyre zyrtare, përkatësisht holandishtja në Flanders në veri, frëngjishtja në Wallonia në jug dhe gjermanisht në Bruksel. Belgjika ofron mundësi të shkëlqyera për t'u zhytur në pasurinë e saj gjuhësore. Për më tepër, Brukseli është shtëpia e një numri kompanish dhe organizatash ndërkombëtare, duke përfshirë BE-në dhe NATO-n, duke shtuar anglishten në paletën shumëngjyrëshe gjuhësore.

GJUHËT QË MUND TË MËSONI

GJUHA E LËNDËS

Gjuha franceze

Gjuha gjermane

DESTINACIONET NË BELGJIKE

DESTINACIONET

SPA
SPA
SPA

REZERVO NJË KONSULENCË

KONTAKTONI KONSULENTËT TANË

Plotësoni formularin dhe rezervoni takimin tuaj për një konsultë me përfaqësuesin tonë.

Rezervoni

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message