KAMPE VERORE NË AUSTRI

Siguria dhe shumëllojshmëria e ofertave në gjuhën gjermane dhe angleze

Me pamjet e saj të jashtëzakonshme natyrore, kulturore dhe arkitekturore, Austria është një nga destinacionet më magjike të Evropës. Kudo që të shkoni, historia, muzika dhe arti janë prezent. Peisazhet e bukura alpine zëvendësohen shpejt nga vende ikonike si Vjena dhe Salzburgu. Kryeqyteti i Austrisë është qyteti me cilësinë më të mirë të jetës në botë për sigurinë, pastërtinë dhe shumëllojshmërinë e ofertave kulturore dhe festive. Atmosfera e jashtëzakonshme e vendit do të magjepste çdo fëmijë apo të ri, duke e bërë komunikimin në gjermanisht një përvojë unike.

GJUHËT QË MUND TË MËSONI

GJUHA E LËNDËS

Gjuha gjermane

Gjuha angleze

DESTINACIONET NË AUSTRI

DESTINACIONET

BEČ
BEČ
BEČ
SALZBURG
SALZBURG
SALZBURG
ST. GILGEN
ST. GILGEN
ST. GILGEN

KONTAKTIRAJTE NAŠEG SAVETNIKA

ZAKAŽI KONSULTANCIJE

Popunite formular i zakažite termin za konsultacije kod našeg obrazovnog savetnika

Rezerviši

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message