Work and Travel USA 2022 - Regjistrimet filluan!

10.10.2021

Sponsori amerikan i programit Work and Travel InterExchange ka hapur aplikimet për të gjithë ata që duan të marrin pjesë në programin Work & Travel USA 2022.


Regjistrimet do të jenë të mundura që javën e ardhshme, dhe ky sponsor amerikan është i njohur për përzgjedhjen e tij të madhe të punëdhënësve amerikanë.

Për më tepër, sistemi i tyre i online i rekrutimit ka qenë aktiv që nga viti i kaluar dhe u lejon studentëve të zgjedhin më lehtë dhe thjesht punëdhënësin për të cilin duan të punojnë. Nëse tashmë keni një vend ku dëshironi të shkoni, InterExchange është zgjedhja e duhur për ju.

Nxitoni dhe regjistrohuni në programin Work & Travel USA sot sepse çmimet aktuale të programit zgjasin deri në fund të muajt tetor. Rezervoni një konsulencë falas me një nga konsulentët tanë të cilë do t’ju përgjigjen të gjitha pyetjeve dhe paqartësive që keni.

Përfitoni nga cmimi promocional – Regjistrohuni për programin Work and Travel USA tani – AFATI I APLIKIMEVE 30 TETOR!

Për më shumë informacion:

Rezervoni konsulencën tuaj falas!

☎️+355 69 40 40 901
📧xhensila@integral.al

Etiketa:

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message