REZULTATET PËRFSHIJNË "kampe verore ne gjermanisht"

Përse një kamp veror jashtë vendit?

Ne jemi të vetëdijshëm se po kalojmë një periudhë pasigurie dhe hezitimi për të udhëtuar dhe studiuar jashtë vendit, veçanërisht kur b&eum...
17.04.2020 Lexo me shume

Kurset verore akademike erdhën!

Academic Summer uron që si cdo verë, të mirëpresë studentët në kampet Academic Summer UK , Zvicër dhe Kanada. Pas gjithë kesaj periudhe të mbyllur n&e...
10.04.2020 Lexo me shume

Ofertat e fundit nga The Language Gallery!!!

Nxitoni të përfitoni nga ofertat e fundit nga The Language Gallery deri në fund të shtatorit! The Language Gallery ofron ulje çmimi për kurset e gjuhëve...
10.08.2017 Lexo me shume

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message