Mundesi studimi ne kolegjet elitare angleze Abbey DLD Group of Colleges!

10.08.2017

Ju ftojme per takimet ekskluzive me perfaqesuesit e kolegjeve elitare Abbey DLD ne Cambridge, Londer, Birmingham dhe Manchester!


Ne ditet 9-10 Maj ne zyren e Integralit do te jete e pranishme Znj. Caroline Marshall per t’ju informuar rreth programeve qe ofrohen ne kampuset e grupit Abbey DLD, kerkesave per pranimin, procedurave te aplikimit si dhe mundesive e perfitimit te bursave.

Gjate kesaj kohe do te keni mundesi te merrni informacionet dhe te dorezoni dokumentet e nevojshme per aplikimin, te beni provimet e pranimit dhe te pergatiteni per intervistat, te cilat do te zhvillohen diten e Merkure me 11 Maj!

Bursa deri me 50% ne te gjitha kampuset e kolegjeve Abbey DLD !!!

 

Nese keni rezultate te larta akademike dhe nivelin e larte te gjuhes angleze, mund te provoni fatin duke marre pjese ne intervistat per bursa!

Diten e Merkure, me 11 Maj ne zyren tone do te zhvillohen intervistat me drejtorin e kolegjit Abbey College Cambridge, Z. Julian Davies dhe me Znj. Caroline Marshall nga DLD College London.

Per nxenesit me te talentuar do te ofrohen bursa deri me 50% te pageses se shkolles! Bursat do te ofrohen per te gjitha kampuset e kolegjeve te grupit Abbey DLD.

Na ndiqni ne emisionin “Pasdite ne Top Channel” per te marre me shume informacion!

Jeni te ftuar te ndiqni emisionin  “Pasdite ne Top Channel” diten e Marte me 10 Maj. Perfaqesuesit e kolegjit do te flasin me gjere rreth programeve dhe mundesive te shkelqyera te studimit per nxenesit nga Shqiperia.

Nxitoni per te rezervuar takimin dhe intervisten, bursat jane te limituara!

Per me shume informacion dhe per te rezervuar takimin, ju lutem na kontaktoni:

Krystyna Wierzbowicz
Email: krysia@integral.al
Cel: 069 40 40 801

Gjithashtu mund te vini ne zyren tone cdo dite nga e hena deri te premten nga 9:00 – 18:00!

news.front.related_news

Bursat për shkolla te mesme jashte vendit për viti...

Shumica e shkollave të pavarura ofrojnë bursa për kandidatët me aftësi të veçanta, në varësi të buxhetit të vendosur çdo vit nga institu...
12.01.2024 Lexo me shume

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message