INTO GLOBAL Partnerships - Vizitë në Tiranë

10.08.2017

Universitete Angleze dhe Amerikane


Dëshironi të studioni në një nga univeristetet elitë në Amerikë ose Angli?

Në datën 16 Maj ju ftojmë në zyrën e Integralit për takime me një nga përfaqësuesit e INTOs Z. Dr. Glen Besterfield, Profesor i Inxhinierisë Mekanike dhe asistent i zv/presidentit për pranimet ndërkombëtare në univeristetin e South Florida.

Gjatë kësaj kohe do të keni mundësi të merrni informacionet dhe të dorëzoni dokumentet e nevojshme për aplikimin, të bëni provimet e pranimit etje.

Z. Dr. Glen Besterfield do t’ju njohë me programet si kurse gjuhësh përgatitore, studime të nivelit bachelor dhe master si dhe do t’ju njohë me të gjithë kërkesat dhe dokumentat që univeristeti kërkon.

 

Për të marrë më shumë informacione na ndiqni në emisionin “Pasdite në Top Channel” !

Jeni të ftuar te ndiqni emisionin  “Pasdite ne Top Channel” diten e Hënë më 16 Maj. Përfaqësuesi i Universitetit do të flasë më gjërë rreth programeve dhe mundësive të shkëlqyera të studimit për nxënësit nga Shqipëria.

 

Nxitoni për të rezervuar takimin dhe intervistën!

Për më shumë informacion dhe për të rezervuar takimin, ju lutem na kontaktoni:

Kreuza Trimi
Email: kreuza@integral.al
Cel: 066 40 40 601

Gjithashtu mund të vini në zyrën tonë cdo ditë nga e hëna në premte nga ora 9:00 – 18:00!

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message