Cardiff Sixth Form College ne zyren e Integral-it

10.08.2017

Takime me perfaqesuesin e kolegjit elitar


Ju njoftojme me kenaqesi qe diten e hene ne daten 22 Shtator ne zyren tone do te zhvillohen prezantime e Cardiff Sixth Form College.
Ju ftojme te takoheni personalisht me stafin drejtues te kolegjit, te bisedoni per mundesi studimi, per procedurat e aplikimit si dhe per programin pergatitor per universitetet me te mira ne Angli, si Cambridge dhe Oxford.

 

Pse Cardiff Sixth Form College?
– Gjimnazi ka nje reputacion akademik te persosur- 99% e nxenesve me rezultate A* – B
– Ze vendin e pare ne Britanine e Madhe per rezultatet e nxenesve ne provimet A-levels;
– Gjimnazi ofron programe: GCSE, A-levels, Cambridge Pre-U, pergatitje per UKAT dhe BMAT, pergatitje per pranimin ne Oxbridge.

*Per vitin 2014 nxenesi me i mire i kolegjit eshte nje Shqiptar i cili ka fituar bursen e plote ne Univeristetin e Cambidge per degen e inxhinerise

Per te caktuar nje takim ose per me shume informacion ju lutemi te na kontaktoni ne: 0422 52 065 cel: 0664040501

 

Rezervoni një konsulencë

Hapi 1 nga 3

ABONOHUNI PËR LAJMËRIME DHE OFERTA AKTUALE

Merrni informacionin aktual nga Integral

Ju lutemi zgjidhni për cilat programe dëshironi të merrni lajme dhe oferta:

pages.front.server_error_title pages.front.server_error_message