Lajmërime | Integral

Lajmërime

10.08.2017

Cardiff Sixth Form College ne zyren e Integral-it

Ju njoftojme me kenaqesi qe diten e hene ne daten 22 Shtator ne zyren tone do te zhvillohen prezantime e Cardiff Sixth Form College. Ju ftojme te takoheni personalisht me stafin drejtues te kolegjit, te bisedoni per mundesi studimi, per procedurat e aplikimit si dhe per programin pergatitor per universitetet me te mira ne Angli,[...] Read more
10.08.2017

Work and Study 2014

Në datat 3 - 4 - 5 Tetor 2014 për të pestën herë rradhasi në ambjentet e MUZEUT HISTORIK KOMBETAR do të zhvillohet panairi "Work & Study 2014", Edicioni V. Qëllimi i "Work & Study 2014" është të hedhë një strategji të re në tregun e punës dhe të studimit.   Zhvillimi i karrierës është[...] Read more
10.08.2017

Universiteti Coventry hap kampusin e tij te ri ne Stambool, Turqi!

  Deshironi te zgjeroni me tej aftesite e biznesit dhe punesimit ne karrieren qe keni zgjedhur? Atehere bashkohuni prezantimit qe mbahet ne zyren e Integral te premten ora 13:00, me date 18 Korrik 2014 rreth kampusit te ri te Universitetit Coventry I cili hapet ne Stamboll. Perfaqesuesit e Universitetit do te mbajne nje seksion ku[...] Read more
10.08.2017

Minutat e fundit per rezervime!

Minutat e fundit per rezervimet ne kampet verore!   LAST MINUTE BOOKINGS! Jeni akoma duke menduar per nje kamp veror per femijen tuaj? Keni edhe nje mundesi te fundit ne destinacione si: Anglia, Gjermania, Zvicra, Italia, Franca, Belgjika, Malta dhe Spanja. Kampi veror eshte nje mundesi shume e mire per femijet si per argetim ashtu[...] Read more